Registered Competitors for 1st Harrogate Mayor Cup International Open Poomsae Championships

Single Player Numbers:180 / 200

Dan U11 Male (4)

Player ID Forename Surname Club Country
120 Lewis Plummer Livingwell TKD
138 Lewis Morris UTA Streetwise Taekwondo
144 Daniel Liggat UTA Streetwise Taekwondo
198 Joseph Marks Empire Taekwondo

Dan U14 Male (8)

Player ID Forename Surname Club Country
80 Henry Watkinson Unite Martial Arts Academy
117 Joseph Hutchings Livingwell TKD
129 Declan Sherrington UTA Streetwise Taekwondo
131 Thomas Liggat UTA Streetwise Taekwondo
133 Jack Swain UTA Streetwise Taekwondo
139 Joshua Jackson UTA Streetwise Taekwondo
181 James Nicholson UTA NI
227 Nino Ontoy Manx Taekwondo

Dan U17 Male (7)

Player ID Forename Surname Club Country
38 Jayhan Bardon Yong Gi Taekwondo
145 Jack Britton UTA Streetwise Taekwondo
150 Joshua Vaughan Livingwell TKD
178 Jamie Kidd Horizon Taekwondo Academy
209 Scott Ray Harrogate Taekwondo
218 Jack Forster Chi Taekwondo
223 Jack Durcan Shin's Academy

Dan U30 Male (6)

Player ID Forename Surname Club Country
3 Max Louch Boston Taekwondo
21 Aaron Leith Harrogate Taekwondo
53 Henry Chiu Livingwell TKD
149 Jonny Hainsworth U.K. Armed Forces
206 Madhu Ghimire U.K. Armed Forces
226 Kieran Young Horizon Taekwondo Academy

Dan U40 Male (2)

Player ID Forename Surname Club Country
68 AHMAD LAJEVARD Harrogate Taekwondo
153 Yamikani Guba U.K. Armed Forces

Dan U50 Male (3)

Player ID Forename Surname Club Country
7 Kambiz Ramzan Ali Harrogate Taekwondo
162 Peter Stewart UTA NI
228 David Snowden Shin's Academy

Dan U60 Male (6)

Player ID Forename Surname Club Country
78 Russell Watkinson Unite Martial Arts Academy
190 Gerry Reilly Bluewave
199 Azim Razak EMPSI Taekwondo
203 Tom Stammer Koryo Taekwondo
210 Mani Thapa Premier Taekwondo
229 Ata Alavi Ata Olympic

Dan U65 Male (1)

Player ID Forename Surname Club Country
155 PETER JOHNSON Stoke UTA

Dan U11 Female (3)

Player ID Forename Surname Club Country
114 Ruby Mackay Unite Martial Arts Academy
143 Amaya Anson UTA Streetwise Taekwondo
156 sophie kennerley Stoke UTA

Dan U14 Female (9)

Player ID Forename Surname Club Country
98 Cara Harbourne Horizon Taekwondo Academy
102 Saliha Ejaz Horizon Taekwondo Academy
113 Poppy Mackay Unite Martial Arts Academy
151 Katie Vaughan Livingwell TKD
170 Asma Abdelouahab Livingwell TKD
182 Noam Frechter Tuji Taekwondo
187 Kaitlin Mills Empire Taekwondo
211 Safah Hussain Premier Taekwondo
215 Tahya Fells Kang Han

Dan U17 Female (2)

Player ID Forename Surname Club Country
6 Ghazal Ramzan Ali Harrogate Taekwondo
79 Katy Watkinson Unite Martial Arts Academy

Dan U30 Female (8)

Player ID Forename Surname Club Country
2 Kimberley Stancer Boston Taekwondo
40 Ashley Yates Lion Taekwondo Hoyland
127 Coleen Reilly Bluewave
154 phillippa hockham Stoke UTA
189 Lovely Gardner PremierKi
205 Fay Chivers U.K. Armed Forces
212 Rehanah Razak EMPSI Taekwondo
221 Sheena Au-Yeung PremierKi

Dan U40 Female (3)

Player ID Forename Surname Club Country
5 Ling Tze Tan Teuk Soo Taekwondo
23 Julie Roth Reading Taekwondo
39 Della Ohoro Lion Taekwondo Hoyland

Dan U50 Female (2)

Player ID Forename Surname Club Country
4 Faye Louch Boston Taekwondo
147 Claire Howard UTA Streetwise Taekwondo

Dan U60 Female (2)

Player ID Forename Surname Club Country
66 Gerlinde Hoeglinger Yong Du Taekwondo
90 Beverley Surgey Kang Han

Freestyle 18+ Male (1)

Player ID Forename Surname Club Country
149 Jonny Hainsworth U.K. Armed Forces

Freestyle U17 Female (1)

Player ID Forename Surname Club Country
151 Katie Vaughan Livingwell TKD

Dan Para Division Male (3)

Player ID Forename Surname Club Country
35 Bradley Brockies Yong Gi Taekwondo
81 Ben Savage Unite Martial Arts Academy
140 Nathan Cross UTA Streetwise Taekwondo

Dan Para Division Female (2)

Player ID Forename Surname Club Country
82 Francesca Pivaro Unite Martial Arts Academy
89 Samantha Carrington Kang Han

Dan U11 Pair (3)

Pair ID Player ID Forename Surname Club Country
26 120 Lewis Plummer Livingwell TKD
114 Ruby Mackay Unite Martial Arts Academy
27 138 Lewis Morris UTA Streetwise Taekwondo
143 Amaya Anson UTA Streetwise Taekwondo
55 144 Daniel Liggat UTA Streetwise Taekwondo
156 sophie kennerley Stoke UTA

Dan U14 Pair (4)

Pair ID Player ID Forename Surname Club Country
35 174 Ehsan Ejaz Horizon Taekwondo Academy
102 Saliha Ejaz Horizon Taekwondo Academy
36 117 Joseph Hutchings Livingwell TKD
151 Katie Vaughan Livingwell TKD
37 181 James Nicholson UTA NI
182 Noam Frechter Tuji Taekwondo
56 227 Nino Ontoy Manx Taekwondo
215 Tahya Fells Kang Han

Dan U17 Pair (2)

Pair ID Player ID Forename Surname Club Country
44 150 Joshua Vaughan Livingwell TKD
6 Ghazal Ramzan Ali Harrogate Taekwondo
54 145 Jack Britton UTA Streetwise Taekwondo
79 Katy Watkinson Unite Martial Arts Academy

Dan U30 Pair (2)

Pair ID Player ID Forename Surname Club Country
1 3 Max Louch Boston Taekwondo
2 Kimberley Stancer Boston Taekwondo
48 149 Jonny Hainsworth U.K. Armed Forces
205 Fay Chivers U.K. Armed Forces

Dan 31+ Pair (3)

Pair ID Player ID Forename Surname Club Country
23 7 Kambiz Ramzan Ali Harrogate Taekwondo
23 Julie Roth Reading Taekwondo
28 155 PETER JOHNSON Stoke UTA
66 Gerlinde Hoeglinger Yong Du Taekwondo
29 162 Peter Stewart UTA NI
147 Claire Howard UTA Streetwise Taekwondo

Dan U14 Team Male (2)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
22 80 Henry Watkinson Unite Martial Arts Academy
181 James Nicholson UTA NI
139 Joshua Jackson UTA Streetwise Taekwondo
23 129 Declan Sherrington UTA Streetwise Taekwondo
131 Thomas Liggat UTA Streetwise Taekwondo
133 Jack Swain UTA Streetwise Taekwondo

Dan U17 Team Male (1)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
39 150 Joshua Vaughan Livingwell TKD
209 Scott Ray Harrogate Taekwondo
145 Jack Britton UTA Streetwise Taekwondo

Dan 31+ Team Male (1)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
13 7 Kambiz Ramzan Ali Harrogate Taekwondo
162 Peter Stewart UTA NI
155 PETER JOHNSON Stoke UTA

Dan U14 Team Female (1)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
33 182 Noam Frechter Tuji Taekwondo
151 Katie Vaughan Livingwell TKD
170 Asma Abdelouahab Livingwell TKD

Dan U30 Team Female (1)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
43 127 Coleen Reilly Bluewave
189 Lovely Gardner PremierKi
221 Sheena Au-Yeung PremierKi

K1 U14 Male (2)

Player ID Forename Surname Club Country
17 Evan Hill Harrogate Taekwondo
31 Max Wilson Tuji Taekwondo

K1 U35 Male (1)

Player ID Forename Surname Club Country
204 Mohammed Yasin Premier Taekwondo

K1 36+ Male (3)

Player ID Forename Surname Club Country
34 Graham Brockies Yong Gi Taekwondo
61 Jonathan Bell Lion Taekwondo Hoyland
208 El Hassane Larhrib Premier Taekwondo

K1 U11 Female (4)

Player ID Forename Surname Club Country
99 Olivia Shaw-Wilkinson Horizon Taekwondo Academy
146 Mollie Gow UTA Streetwise Taekwondo
158 kacey titley Stoke UTA
220 Olivia McGeogh Unite Martial Arts Academy

K1 U14 Female (4)

Player ID Forename Surname Club Country
85 Erica lee Sun TKD Academy
86 alisha lee Sun TKD Academy
163 Amy Stewart UTA NI
217 Leyla Palser Legacy Taekwondo

K1 U17 Female (1)

Player ID Forename Surname Club Country
157 liana snape Stoke UTA

K1 U35 Female (2)

Player ID Forename Surname Club Country
22 Rebecca Kidd TDO TKD
87 jessica lee Sun TKD Academy

Kup Para Division Male (4)

Player ID Forename Surname Club Country
62 Miguel Crame Harrogate Taekwondo
96 Steven Birkin Horizon Taekwondo Academy
116 Alex Hutchings Livingwell TKD
130 Jason Renton UTA Streetwise Taekwondo

Kup Para Division Female (2)

Player ID Forename Surname Club Country
97 Farah Yasin Horizon Taekwondo Academy
175 Zaina Azad Horizon Taekwondo Academy

K1 Cadet Pair (2)

Pair ID Player ID Forename Surname Club Country
30 17 Evan Hill Harrogate Taekwondo
163 Amy Stewart UTA NI
52 31 Max Wilson Tuji Taekwondo
158 kacey titley Stoke UTA

K1 Junior Pair (1)

Pair ID Player ID Forename Surname Club Country
53 74 Benjamin Arlet Harrogate Taekwondo
157 liana snape Stoke UTA

K1 Junior Team Male (1)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
38 31 Max Wilson Tuji Taekwondo
17 Evan Hill Harrogate Taekwondo
74 Benjamin Arlet Harrogate Taekwondo

K1 Cadet Team Female (1)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
17 146 Mollie Gow UTA Streetwise Taekwondo
158 kacey titley Stoke UTA
163 Amy Stewart UTA NI

K2 U9 Male (17)

Player ID Forename Surname Club Country
11 Miles Heslop Harrogate Taekwondo
16 Jacob Henderson Harrogate Taekwondo
27 Isaac Kim Tuji Taekwondo
30 Finton Mooney Livingwell TKD
60 Nathan Battye Lion Taekwondo Hoyland
77 Ivan Crozier Tuji Taekwondo
92 Lucas Ng Kang Han
104 Laurie Davis Horizon Taekwondo Academy
105 Liam Egars Horizon Taekwondo Academy
109 Prithvi Chandrasekar Tuji Taekwondo
123 Lukas Nse Oddy Horizon Taekwondo Academy
126 Louis Graham Horizon Taekwondo Academy
132 Tiyler Keay-Watson UTA Streetwise Taekwondo
134 Leo Adams UTA Streetwise Taekwondo
141 Isaac Trevarton UTA Streetwise Taekwondo
164 Enzo Laluces UTA NI
184 Luca Walker Harrogate Taekwondo

K2 U11 Male (6)

Player ID Forename Surname Club Country
12 Tyler Heslop Harrogate Taekwondo
26 Charlie Sivyer Tuji Taekwondo
59 Archie Ward Lion Taekwondo Hoyland
101 Omar Sheikh Horizon Taekwondo Academy
135 James Hayes UTA Streetwise Taekwondo
224 Mohammad Ma Shin's Academy

K2 U14 Male (2)

Player ID Forename Surname Club Country
13 Benjamin Arlet Harrogate Taekwondo
70 Gurpal Hunjan Harrogate Taekwondo

K2 U17 Male (4)

Player ID Forename Surname Club Country
8 Oscar Pearson Harrogate Taekwondo
9 Harry Muncaster Harrogate Taekwondo
15 Samuel Street Harrogate Taekwondo
20 Satpal Hunjan Harrogate Taekwondo

K2 U35 Male (1)

Player ID Forename Surname Club Country
75 Thomas Doyle Harrogate Taekwondo

K2 36+ Male (4)

Player ID Forename Surname Club Country
28 Kevin Mooney Livingwell TKD
91 Leslie Ng Kang Han
110 Chandrasekar Rathinam Tuji Taekwondo
186 Shahar Frechter Tuji Taekwondo

K2 U9 Female (7)

Player ID Forename Surname Club Country
69 AILEEN LAJEVARD Harrogate Taekwondo
83 Maisie Collins Unite Martial Arts Academy
111 Kaya Penaluna Tuji Taekwondo
136 Emily Mills UTA Streetwise Taekwondo
185 Shaked Frechter Tuji Taekwondo
213 Olivia Lowe-Ireland Kang Han
214 Abigail Lowe-Ireland Kang Han

K2 U11 Female (6)

Player ID Forename Surname Club Country
32 Ella Hughes Tuji Taekwondo
93 Naomi Koita Kang Han
103 Thaissa Goncalves Horizon Taekwondo Academy
159 Jessie Exton Aquila Taekwondo
173 Aneesa Ansari Horizon Taekwondo Academy
176 Manaal Azad Horizon Taekwondo Academy

K2 U14 Female (4)

Player ID Forename Surname Club Country
10 Amelia Heslop Harrogate Taekwondo
14 Jade Holt Harrogate Taekwondo
125 Sian Farnell Horizon Taekwondo Academy
172 Lucy Downey UTA NI

K2 U17 Female (1)

Player ID Forename Surname Club Country
45 CAITLIN CUNNINGHAM Harrogate Taekwondo

K2 U35 Female (2)

Player ID Forename Surname Club Country
161 Bianca Porcu Aquila Taekwondo
216 Kamila Koita Kang Han

K2 36+ Female (4)

Player ID Forename Surname Club Country
25 Karen Sivyer Tuji Taekwondo
29 Michelle Mooney Livingwell TKD
33 Kamila Hughes Tuji Taekwondo
112 Yoko Penaluna Tuji Taekwondo

K2 + K3 Peewee Pair (13)

Pair ID Player ID Forename Surname Club Country
8 11 Miles Heslop Harrogate Taekwondo
44 AYSHEA SABINO Harrogate Taekwondo
9 16 Jacob Henderson Harrogate Taekwondo
63 Sophia Crame Harrogate Taekwondo
22 26 Charlie Sivyer Tuji Taekwondo
32 Ella Hughes Tuji Taekwondo
24 109 Prithvi Chandrasekar Tuji Taekwondo
111 Kaya Penaluna Tuji Taekwondo
31 165 Alec Smith Yong Gi Taekwondo
166 Violet Messenger Yong Gi Taekwondo
33 12 Tyler Heslop Harrogate Taekwondo
108 Andrea Hennessy Harrogate Taekwondo
34 164 Enzo Laluces UTA NI
69 AILEEN LAJEVARD Harrogate Taekwondo
38 132 Tiyler Keay-Watson UTA Streetwise Taekwondo
137 Emma Price UTA Streetwise Taekwondo
39 134 Leo Adams UTA Streetwise Taekwondo
136 Emily Mills UTA Streetwise Taekwondo
42 27 Isaac Kim Tuji Taekwondo
185 Shaked Frechter Tuji Taekwondo
45 101 Omar Sheikh Horizon Taekwondo Academy
103 Thaissa Goncalves Horizon Taekwondo Academy
46 104 Laurie Davis Horizon Taekwondo Academy
152 Mckensey Roebuck Horizon Taekwondo Academy
47 64 James Bollans Harrogate Taekwondo
46 CHARLOTTE BOLLANS Harrogate Taekwondo

K2 + K3 Cadet Pair (2)

Pair ID Player ID Forename Surname Club Country
3 13 Benjamin Arlet Harrogate Taekwondo
14 Jade Holt Harrogate Taekwondo
19 70 Gurpal Hunjan Harrogate Taekwondo
10 Amelia Heslop Harrogate Taekwondo

K2 + K3 Junior Pair (3)

Pair ID Player ID Forename Surname Club Country
13 9 Harry Muncaster Harrogate Taekwondo
42 ISABELLA LOPEZ Harrogate Taekwondo
14 8 Oscar Pearson Harrogate Taekwondo
41 CHRISTIANA LOPEZ Harrogate Taekwondo
49 20 Satpal Hunjan Harrogate Taekwondo
180 Jean Richardson Tuji Taekwondo

K2 + K3 1st Senior Pair (2)

Pair ID Player ID Forename Surname Club Country
40 107 Alex Hannam Harrogate Taekwondo
193 Christiana Lopez Harrogate Taekwondo
41 192 Fraser Abbott Harrogate Taekwondo
194 Isabella Lopez Harrogate Taekwondo

K2 + K3 2nd Senior Pair (6)

Pair ID Player ID Forename Surname Club Country
2 75 Thomas Doyle Harrogate Taekwondo
19 Katherin Beckett Harrogate Taekwondo
4 28 Kevin Mooney Livingwell TKD
29 Michelle Mooney Livingwell TKD
20 73 Jonathan Heslop Harrogate Taekwondo
47 NADEGE CHAHUAU-NAYLOR Harrogate Taekwondo
25 110 Chandrasekar Rathinam Tuji Taekwondo
112 Yoko Penaluna Tuji Taekwondo
43 186 Shahar Frechter Tuji Taekwondo
25 Karen Sivyer Tuji Taekwondo
50 91 Leslie Ng Kang Han
216 Kamila Koita Kang Han

K2 + K3 Peewee Team Male (8)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
11 27 Isaac Kim Tuji Taekwondo
77 Ivan Crozier Tuji Taekwondo
109 Prithvi Chandrasekar Tuji Taekwondo
26 101 Omar Sheikh Horizon Taekwondo Academy
104 Laurie Davis Horizon Taekwondo Academy
105 Liam Egars Horizon Taekwondo Academy
28 16 Jacob Henderson Harrogate Taekwondo
12 Tyler Heslop Harrogate Taekwondo
11 Miles Heslop Harrogate Taekwondo
29 184 Luca Walker Harrogate Taekwondo
51 ARVIN DARIUSHIAN Harrogate Taekwondo
64 James Bollans Harrogate Taekwondo
34 59 Archie Ward Lion Taekwondo Hoyland
60 Nathan Battye Lion Taekwondo Hoyland
30 Finton Mooney Livingwell TKD
40 224 Mohammad Ma Shin's Academy
167 Alex messenger Yong Gi Taekwondo
165 Alec Smith Yong Gi Taekwondo
41 141 Isaac Trevarton UTA Streetwise Taekwondo
135 James Hayes UTA Streetwise Taekwondo
132 Tiyler Keay-Watson UTA Streetwise Taekwondo
42 26 Charlie Sivyer Tuji Taekwondo
126 Louis Graham Horizon Taekwondo Academy
164 Enzo Laluces UTA NI

K2 + K3 Cadet Team Male (1)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
27 13 Benjamin Arlet Harrogate Taekwondo
70 Gurpal Hunjan Harrogate Taekwondo
200 Tyler Heslop Harrogate Taekwondo

K2 + K3 Junior Team Male (1)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
30 20 Satpal Hunjan Harrogate Taekwondo
8 Oscar Pearson Harrogate Taekwondo
9 Harry Muncaster Harrogate Taekwondo

K2 + K3 1st Senior Team Male (1)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
24 107 Alex Hannam Harrogate Taekwondo
192 Fraser Abbott Harrogate Taekwondo
75 Thomas Doyle Harrogate Taekwondo

K2 + K3 2nd Senior Team Male (1)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
32 73 Jonathan Heslop Harrogate Taekwondo
110 Chandrasekar Rathinam Tuji Taekwondo
186 Shahar Frechter Tuji Taekwondo

K2 + K3 Peewee Team Female (3)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
16 166 Violet Messenger Yong Gi Taekwondo
124 Marlie Shepherd Horizon Taekwondo Academy
152 Mckensey Roebuck Horizon Taekwondo Academy
21 108 Andrea Hennessy Harrogate Taekwondo
44 AYSHEA SABINO Harrogate Taekwondo
63 Sophia Crame Harrogate Taekwondo
25 32 Ella Hughes Tuji Taekwondo
111 Kaya Penaluna Tuji Taekwondo
185 Shaked Frechter Tuji Taekwondo

K2 + K3 Cadet Team Female (1)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
36 172 Lucy Downey UTA NI
14 Jade Holt Harrogate Taekwondo
125 Sian Farnell Horizon Taekwondo Academy

K2 + K3 Junior Team Female (1)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
31 45 CAITLIN CUNNINGHAM Harrogate Taekwondo
42 ISABELLA LOPEZ Harrogate Taekwondo
10 Amelia Heslop Harrogate Taekwondo

K2 + K3 2nd Senior Team Female (2)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
9 19 Katherin Beckett Harrogate Taekwondo
193 Christiana Lopez Harrogate Taekwondo
47 NADEGE CHAHUAU-NAYLOR Harrogate Taekwondo
12 25 Karen Sivyer Tuji Taekwondo
33 Kamila Hughes Tuji Taekwondo
112 Yoko Penaluna Tuji Taekwondo

K3 U9 Male (4)

Player ID Forename Surname Club Country
51 ARVIN DARIUSHIAN Harrogate Taekwondo
64 James Bollans Harrogate Taekwondo
160 Louis Exton Aquila Taekwondo
167 Alex messenger Yong Gi Taekwondo

K3 U11 Male (1)

Player ID Forename Surname Club Country
165 Alec Smith Yong Gi Taekwondo

K3 U35 Male (2)

Player ID Forename Surname Club Country
107 Alex Hannam Harrogate Taekwondo
192 Fraser Abbott Harrogate Taekwondo

K3 36+ Male (1)

Player ID Forename Surname Club Country
73 Jonathan Heslop Harrogate Taekwondo

K3 U9 Female (6)

Player ID Forename Surname Club Country
44 AYSHEA SABINO Harrogate Taekwondo
46 CHARLOTTE BOLLANS Harrogate Taekwondo
63 Sophia Crame Harrogate Taekwondo
137 Emma Price UTA Streetwise Taekwondo
219 Charlotte Heslop Harrogate Taekwondo
225 Shanti Deen-Ellis Shin's Academy

K3 U11 Female (4)

Player ID Forename Surname Club Country
108 Andrea Hennessy Harrogate Taekwondo
124 Marlie Shepherd Horizon Taekwondo Academy
152 Mckensey Roebuck Horizon Taekwondo Academy
166 Violet Messenger Yong Gi Taekwondo

K3 U17 Female (3)

Player ID Forename Surname Club Country
41 CHRISTIANA LOPEZ Harrogate Taekwondo
42 ISABELLA LOPEZ Harrogate Taekwondo
180 Jean Richardson Tuji Taekwondo

K3 U35 Female (3)

Player ID Forename Surname Club Country
106 Somaiya Afzal Horizon Taekwondo Academy
128 Hannah Seddon Bluewave
179 Claire Bond Aquila Taekwondo

K3 36+ Female (3)

Player ID Forename Surname Club Country
19 Katherin Beckett Harrogate Taekwondo
47 NADEGE CHAHUAU-NAYLOR Harrogate Taekwondo
115 Karen Hutchings Livingwell TKD

K3 50+ Female (1)

Player ID Forename Surname Club Country
195 Sandy Lincoln Harrogate Taekwondo

K2 + K3 Peewee Pair (13)

Pair ID Player ID Forename Surname Club Country
8 11 Miles Heslop Harrogate Taekwondo
44 AYSHEA SABINO Harrogate Taekwondo
9 16 Jacob Henderson Harrogate Taekwondo
63 Sophia Crame Harrogate Taekwondo
22 26 Charlie Sivyer Tuji Taekwondo
32 Ella Hughes Tuji Taekwondo
24 109 Prithvi Chandrasekar Tuji Taekwondo
111 Kaya Penaluna Tuji Taekwondo
31 165 Alec Smith Yong Gi Taekwondo
166 Violet Messenger Yong Gi Taekwondo
33 12 Tyler Heslop Harrogate Taekwondo
108 Andrea Hennessy Harrogate Taekwondo
34 164 Enzo Laluces UTA NI
69 AILEEN LAJEVARD Harrogate Taekwondo
38 132 Tiyler Keay-Watson UTA Streetwise Taekwondo
137 Emma Price UTA Streetwise Taekwondo
39 134 Leo Adams UTA Streetwise Taekwondo
136 Emily Mills UTA Streetwise Taekwondo
42 27 Isaac Kim Tuji Taekwondo
185 Shaked Frechter Tuji Taekwondo
45 101 Omar Sheikh Horizon Taekwondo Academy
103 Thaissa Goncalves Horizon Taekwondo Academy
46 104 Laurie Davis Horizon Taekwondo Academy
152 Mckensey Roebuck Horizon Taekwondo Academy
47 64 James Bollans Harrogate Taekwondo
46 CHARLOTTE BOLLANS Harrogate Taekwondo

K2 + K3 Cadet Pair (2)

Pair ID Player ID Forename Surname Club Country
3 13 Benjamin Arlet Harrogate Taekwondo
14 Jade Holt Harrogate Taekwondo
19 70 Gurpal Hunjan Harrogate Taekwondo
10 Amelia Heslop Harrogate Taekwondo

K2 + K3 Junior Pair (3)

Pair ID Player ID Forename Surname Club Country
13 9 Harry Muncaster Harrogate Taekwondo
42 ISABELLA LOPEZ Harrogate Taekwondo
14 8 Oscar Pearson Harrogate Taekwondo
41 CHRISTIANA LOPEZ Harrogate Taekwondo
49 20 Satpal Hunjan Harrogate Taekwondo
180 Jean Richardson Tuji Taekwondo

K2 + K3 1st Senior Pair (2)

Pair ID Player ID Forename Surname Club Country
40 107 Alex Hannam Harrogate Taekwondo
193 Christiana Lopez Harrogate Taekwondo
41 192 Fraser Abbott Harrogate Taekwondo
194 Isabella Lopez Harrogate Taekwondo

K2 + K3 2nd Senior Pair (6)

Pair ID Player ID Forename Surname Club Country
2 75 Thomas Doyle Harrogate Taekwondo
19 Katherin Beckett Harrogate Taekwondo
4 28 Kevin Mooney Livingwell TKD
29 Michelle Mooney Livingwell TKD
20 73 Jonathan Heslop Harrogate Taekwondo
47 NADEGE CHAHUAU-NAYLOR Harrogate Taekwondo
25 110 Chandrasekar Rathinam Tuji Taekwondo
112 Yoko Penaluna Tuji Taekwondo
43 186 Shahar Frechter Tuji Taekwondo
25 Karen Sivyer Tuji Taekwondo
50 91 Leslie Ng Kang Han
216 Kamila Koita Kang Han

K2 + K3 Peewee Team Male (8)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
11 27 Isaac Kim Tuji Taekwondo
77 Ivan Crozier Tuji Taekwondo
109 Prithvi Chandrasekar Tuji Taekwondo
26 101 Omar Sheikh Horizon Taekwondo Academy
104 Laurie Davis Horizon Taekwondo Academy
105 Liam Egars Horizon Taekwondo Academy
28 16 Jacob Henderson Harrogate Taekwondo
12 Tyler Heslop Harrogate Taekwondo
11 Miles Heslop Harrogate Taekwondo
29 184 Luca Walker Harrogate Taekwondo
51 ARVIN DARIUSHIAN Harrogate Taekwondo
64 James Bollans Harrogate Taekwondo
34 59 Archie Ward Lion Taekwondo Hoyland
60 Nathan Battye Lion Taekwondo Hoyland
30 Finton Mooney Livingwell TKD
40 224 Mohammad Ma Shin's Academy
167 Alex messenger Yong Gi Taekwondo
165 Alec Smith Yong Gi Taekwondo
41 141 Isaac Trevarton UTA Streetwise Taekwondo
135 James Hayes UTA Streetwise Taekwondo
132 Tiyler Keay-Watson UTA Streetwise Taekwondo
42 26 Charlie Sivyer Tuji Taekwondo
126 Louis Graham Horizon Taekwondo Academy
164 Enzo Laluces UTA NI

K2 + K3 Cadet Team Male (1)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
27 13 Benjamin Arlet Harrogate Taekwondo
70 Gurpal Hunjan Harrogate Taekwondo
200 Tyler Heslop Harrogate Taekwondo

K2 + K3 Junior Team Male (1)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
30 20 Satpal Hunjan Harrogate Taekwondo
8 Oscar Pearson Harrogate Taekwondo
9 Harry Muncaster Harrogate Taekwondo

K2 + K3 1st Senior Team Male (1)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
24 107 Alex Hannam Harrogate Taekwondo
192 Fraser Abbott Harrogate Taekwondo
75 Thomas Doyle Harrogate Taekwondo

K2 + K3 2nd Senior Team Male (1)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
32 73 Jonathan Heslop Harrogate Taekwondo
110 Chandrasekar Rathinam Tuji Taekwondo
186 Shahar Frechter Tuji Taekwondo

K2 + K3 Peewee Team Female (3)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
16 166 Violet Messenger Yong Gi Taekwondo
124 Marlie Shepherd Horizon Taekwondo Academy
152 Mckensey Roebuck Horizon Taekwondo Academy
21 108 Andrea Hennessy Harrogate Taekwondo
44 AYSHEA SABINO Harrogate Taekwondo
63 Sophia Crame Harrogate Taekwondo
25 32 Ella Hughes Tuji Taekwondo
111 Kaya Penaluna Tuji Taekwondo
185 Shaked Frechter Tuji Taekwondo

K2 + K3 Cadet Team Female (1)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
36 172 Lucy Downey UTA NI
14 Jade Holt Harrogate Taekwondo
125 Sian Farnell Horizon Taekwondo Academy

K2 + K3 Junior Team Female (1)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
31 45 CAITLIN CUNNINGHAM Harrogate Taekwondo
42 ISABELLA LOPEZ Harrogate Taekwondo
10 Amelia Heslop Harrogate Taekwondo

K2 + K3 2nd Senior Team Female (2)

Team ID Player ID Forename Surname Club Country
9 19 Katherin Beckett Harrogate Taekwondo
193 Christiana Lopez Harrogate Taekwondo
47 NADEGE CHAHUAU-NAYLOR Harrogate Taekwondo
12 25 Karen Sivyer Tuji Taekwondo
33 Kamila Hughes Tuji Taekwondo
112 Yoko Penaluna Tuji Taekwondo