Registered Students for Damon Sansum Seminar - Hosted BY SDTKD - 19th August 2017

Student Numbers:71 / 70

List of Students going

Player ID Forename Surname Club Country
1 Peter Stewart Lisburn Taekwondo
2 Amy Stewart Lisburn Taekwondo
3 Alex Blount Lisburn Taekwondo
4 Emily McManus Lisburn Taekwondo
5 Destiny Colquhoun Lisburn Taekwondo
6 Enzo Laluces Lisburn Taekwondo
7 Tom Anderson Lisburn Taekwondo
8 Candice Winter Lisburn Taekwondo
9 Shayne Winter Lisburn Taekwondo
10 Peter McConville Cascades
11 Ethan Harris O Neill Abbey
12 Rheanna McGlinchey Abbey
14 Angela Swaroop Abbey
15 Darcey McGlinchey Abbey
16 Avi Swaroop Abbey
17 Aadhya Mohan Abbey
18 Kathryn Vaughan Annaghmore TKD
19 JIM MONTGOMERY Annaghmore TKD
20 Sophie Montgomery Annaghmore TKD
21 Ethan Montgomery Annaghmore TKD
22 Connor Tennyson Cheol Taekwondo Academy
23 Tracey Mills Cheol Taekwondo Academy
24 Eden Byrne Cheol Taekwondo Academy
25 Dorota Byrne Cheol Taekwondo Academy
26 Carly Davison Cheol Taekwondo Academy
27 David Shields Cheol Taekwondo Academy
28 Emma Shields Cheol Taekwondo Academy
29 Eoghan Guthrie Cheol Taekwondo Academy
30 Peter Mongan Cheol Taekwondo Academy
31 reaksmey Thompson Cheol Taekwondo Academy
32 Theo Wilon Cheol Taekwondo Academy
33 Aine-Rose Crilly-Howe Cheol Taekwondo Academy
35 Eamon McKinney Cheol Taekwondo Academy
36 Adam ONeil Cheol Taekwondo Academy
38 Monika Ileva Cascades
39 Rokas Undraitis Cascades
40 Auridas Packauskas Cascades
41 Muhammad Mujahid Cascades
42 Jun Alfante Cascades
43 Julie Mullen Annaghmore TKD
44 Jane Mullen Annaghmore TKD
45 Adam Young Queens university taekwondo club
46 Thomas McGuinness Queens university taekwondo club
47 Chris Lavery Queens university taekwondo club
48 Maye Mohamed Queens university taekwondo club
49 Andrea McClean Queens university taekwondo club
50 Kexin Kang Queens university taekwondo club
51 Carter Wilson Annaghmore TKD
54 Jonny Hawkins Queens university taekwondo club
55 Johan Finian Queens university taekwondo club
56 Michael watters Queens university taekwondo club
58 Mark Green Aghalee
59 Thomas Green Aghalee
60 Matthew McCloskey Cheol Taekwondo Academy
61 Aaron Etombo Ngwa Botanic Taekwondo
62 William Zhang Botanic Taekwondo
63 Nehir Erk Botanic Taekwondo
64 Daniel Gullick Botanic Taekwondo
67 Evandro Guterres Cascades
68 Christopher Dougan Cascades
69 Gareth McAvoy Carryduff and Valley
70 James Nicholson Carryduff and Valley
71 Enya Robinson Carryduff and Valley
72 Safal Gurung Carryduff and Valley
75 Kailin Stewart Cheol Taekwondo Academy
76 Albert Stewart Cheol Taekwondo Academy
77 Nora Connell Ireland Hankuk Taekwondo
78 Kyle Darlington Cascades
79 Aidan Robinson Cheol Taekwondo Academy
80 Liam Scott Carryduff and Valley
81 Benas Karpavicius Cascades